preskoči na sadržaj

Osnovna škola Zorke Sever

Županijska natjecanja 2020./2021.

LIDRANO

Učenik/ica Razred Kategorija Mentor
Zora Šarčević 7. Digitalni školski list "Zorkić" Mima Juračak
Lukas Bošnjak, Vanja Jozić, Arijan Kutleša, Lucas Lopar, Marko Marić, Lucija Matijević, Mia Međimurec, Patrik Rogić, Lana Rogić i Sara Štefan 3. Radioigra "Dječjograd"

Suzana SelanacPerković, Mima Juračak


MATEMATIKA

Učenik/ica Razred Mjesto Mentor
Fran Stipčić 4. 10. Marija Sučija Radoš
Lovro Orlovski 4. 11. Marija Sučija Radoš
Marija Pavličević 5. 11. Josipa Blažević
Noa Stepić 6. 11. Elvisa Sekulić
Fran Šimić 7. 14. Valentina Grden

 

LIKOVNA KULTURA

Učenik/ica Razred Mentor
Mirna Jančić 8. Nikola Bartulić
Aurora Del Ponte 8. Nikola Bartulić
Vanja Plevnik 8. Nikola Bartulić
Tea Mukavec 6. Nikola Bartulić

 

GEOGRAFIJA

Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Klara Marton 7. Ivana Bobinac-Culović 2.
Marko Peštaj 5. Ivana Bobinac-Culović 4.
Matej Faletar 5. Ivana Bobinac-Culović 5.
Laura Veseljak 6. Ivana Bobinac-Culović 6.

 

ENGLESKI JEZIK

Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Mirna Jančić 8. Sanela Šivak 3.

 

POVIJEST

Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Klara Marton 7. Marija Kralj 4.
Helena Pavličević 7. Marija Kralj 12.

 

TEHNIČKA KULTURA

Učenik/ica Razred Mentor Kategorija Mjesto
Tara Đudarić 7. Darko Brnada Strojarske konstrukcije 1.
Laura Kajgana 8. Davor Babić Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina 6.

 

INFORMATIKA

Učenik/ica Razred Mentor Kategorija Mjesto
Marko Peštaj 5. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 2.
Laura Veseljak 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Logo 2.
Laura Veseljak 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Algoritmi 2.
Fran Šimić 7. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 3.
Dino Mesić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Algoritmi 3.
Klara Marton 7. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 4.
Brigita Stipčić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 5.
Laura Veseljak 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 6.
Dorian Turk 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 9.
Filip Miletić 7. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 10.
Katrin Martinović 7. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 11.
Dino Mesić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 12.
Lucija Blažević 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 14.
Matej Boljevac 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 18.

 

VJERONAUK

Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Lucija Blažević 6. Marina Međimurec Čupić 1.
Zora Šarčević 7. Marina Međimurec Čupić 2.
Ana Biondić 7. Marina Međimurec Čupić 3.
Marta Parić Ivičić 7. Marina Međimurec Čupić 4.

Županijska natjecanja 2019./2020.
Informatika
Učenik/ica Razred Mentor Kategorija Mjesto
Laura Veseljak 5. Zvijezdana Žigolić Južvak Logo 2.
Dino Mesić 5. Zvijezdana Žigolić Južvak Logo 3.
Ana Biondić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Logo 3.
Laura Veseljak 5. Saša Matijević Digitalne kompetencije 5.
Fran Dijanić 5. Saša Matijević Digitalne kompetencije 10.
Fran Šimić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 8.
Maja Krnjajić 8. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 5.
Tomislav Andrić 8. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 9.

 


Županijska natjecanja 2018./2019.

Županijska natjecanja 2018./2019.

 

INFORMATIKA

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Kategorija

Ostvareno mjesto

Dorian Znika

7.

Zvijezdana Žigolić Južvak

 

LOGO

3.

Marko Marijan

6.

Zvijezdana Žigolić Južvak

LOGO

4.

 

NJEMAČKI JEZIK

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Marija Đudarić

8.

Kristina Kardaš

5.

 

ENGLESKI JEZIK

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Fran Josip Hudjik

8.

Tea Dolenčić

5.

 

MATEMATIKA

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Laura Veseljak

4.

Melita Mikulić

4.

Fran Šimić

5. Josipa Blažević 14.

Filip Zirdum

5. Josipa Blažević 15.

 

Povijest

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Domagoj Jež

8.

Natalija Budetić

2.

 

Geografija

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Doris Blažević

6.

Ivana Bobinac-Culović

8.

Marko Petrović

6. Ivana Bobinac-Culović 11.

 

Hrvatski jezik

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Marija Đudarić

8.

Kristina Jalšić

4.

Josipa Bijelić

8. Kristina Jalšić 7.

Ana Šarčević

8. Kristina Jalšić 10.
 

CERTIFIKAT EKO ŠKOLE

CERTIFIKAT "AI ŠKOLA"

Jelovnik

Youtube - Škola za život

Škola na trećem -RN

s&t tableti
E-škole

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Korisni linkovi

CMS za škole logo
Osnovna škola Zorke Sever / Kolodvorska ulica 36, HR-44317 Popovača / os-zorke-sever.skole.hr / ured@os-zorke-sever.skole.hr
preskoči na navigaciju