preskoči na sadržaj

Osnovna škola Zorke Sever

Školska natjecanja 2019./2020.
Njemački jezik
Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Andrea Draghia 8. Kristina Kardaš 1.
Larisa Turk 8. Kristina Kardaš 1.

 

Vjeronaučna olimpijada
Učenik/ica Razred Mentor Ostvareno mjesto
Zora Šarčević 6. Marina Međimurec Čupić 1.
Marta Dolenčić 8. Marina Međimurec Čupić 2.
Filip Miletić 6. Marina Međimurec Čupić 3.
Lana Podnar 6. Marina Međimurec Čupić 4.

 

Fizika
Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Ivan Bingula 8. Manuela Kušec 1.
Petar Radman 8. Manuela Kušec 2.
Ivan Jelić 8. Manuela Kušec 3.
Antonio Mišković 8. Manuela Kušec 4.

 

Engleski jezik
Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Iva Vincar 8. Silvija Gostić 1.
Larisa Turk 8. Silvija Gostić 2.
Ivan Bingula 8. Silvija Gostić 3.
Antonio Daničić 8. Silvija Gostić 4.
Ivan Jelić 8. Silvija Gostić 5.
Martina Fofić 8. Silvija Gostić 6.

 

Informatika
Učenik/ica Razred Mentor Kategorija Mjesto
Laura Veseljak 5. Zvijezdana Žigolić Južvak Logo 1.
Dino Mesić 5. Zvijezdana Žigolić Južvak Logo 2.
Maja Marija Mišković 5. Zvijezdana Žigolić Južvak Logo 3.
Ana Biondić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Logo 1.
Jakov Jurić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Logo 2.
Robert Koch 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Logo 2.
Fran Šimić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 1.
Ana Biondić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 2.
Zora Šarčević 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 3.
Kristijan Oršuš 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 4.
Filip Zirdum 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 5.
Lucija Markanović 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 6.
Gabrijela Moguljak 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 7.
Luka Vincar 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 8.
Filip Miletić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 9.
Marko Tomaić 6. Zvijezdana Žigolić Južvak Digitalne kompetencije 10.
Laura Veseljak 5. Saša Mijatović Digitalne kompetencije 1.
Fran Dijanić 5. Saša Mijatović Digitalne kompetencije 2.
Maja Marija Mišković 5. Saša Mijatović Digitalne kompetencije 3.
Lucija Blažević 5. Saša Mijatović Digitalne kompetencije 4.
Matej Boljevac 5. Saša Mijatović Digitalne kompetencije 5.
Lucija Čavlović 5. Saša Mijatović Digitalne kompetencije 6.
Maja Krnjajić 8. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 1.
Tomislav Andrić 8. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 2.
Teo Cerovac 8. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 3.
Iva Vincar 8. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 4.
Ivan Jelić 8. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 5.
Mario Pleše 8. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 6.
Larisa Turk 8. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 7.
Eugen Pavličević 8. Zvijezdana Žigolić Južvak Osnove informatike 8.

 

Matematika
Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Noa Sučija 4. Kristina Carek 1.
Lea Vezmar 4. Kristina Carek 2.
Matea Kurtović 4. Kristina Carek 3.
Elena Papa 5. Valentina Grden 1.
Ivan Iličić 5. Valentina Grden 2.
Lucija Blažević 5. Elvisa Sekulić 3.
Noa Stepčić 5. Elvisa Sekulić 3.
Dorian Turk 5. Elvisa Sekulić 4.
Ivano Djak 5. Elvisa Sekulić 5.
Dino Mesić 5. Valentina Grden 6.
David Coha 5. Elvisa Sekulić 7.
Lucija Čavlović 5. Valentina Grden 8.
Maja Marija Mišković 5. Elvisa Sekulić 9.
Emanuel Vlašić 5. Elvisa Sekulić 10.
Fran Šimić 6. Josipa Blažević 1.
Lucija Markanović 6. Josipa Blažević 2.
Ana Biondić 6. Josipa Blažević 3.
Filip Zirdum 6. Josipa Blažević 3.
Gabrijela Moguljak 6. Josipa Blažević 4.
Martin Perestegi 6. Josipa Blažević 5.
Tara Đudarić 6. Josipa Blažević 6.
Marko Petrović 7. Valentina Grden 1.
Teo Novotny 7., Valentina Grden 2.
Ivan Bingula 8. Josipa Blažević 1.
Antonio Mišković 8. Josipa Blažević 2.
Petar Radman 8. Josipa Blažević 3.
Ivan Jelić 8. Josipa Blažević 4.

 

Lidrano
Učenica Razred Mentor Mjesto
Raffaellla De Villa 8. Diana Kajganić 1.

 

Kemija
Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Tea Cindrić 7. Valentina Abramović Andlar 1.
Jana Vuksan 7.. Valentina Abramović Andlar 2.
Lana Vujaklija 7. Valentina Abramović Andlar 3.
Maja Krnjajić 8. Martina Žatečki 1.
Andrea Draghia 8. Martina Žatečki 2.

 

Povijest
Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Marko Petrović 7. Natalija Budetić 1.
Hrvoje Jež 7. Natalija Budetić 2.
Antonio Blažević 7. Natalija Budetić 3.
Teo Novotny 7. Natalija Budetić 4.
Danijel Džambo 8. Natalija Budetić 1.
Tomislav Andrić 8. Natalija Budetić 2.
Martina Fofić 8. Natalija Budetić 3.
Lana Pavlović 8. Natalija Budetić 4.
Marta Dolenčić 8. Natalija Budetić 5.

 

Tehnička kultura
Učenik/ica Razred Mentor Kategorija Mjesto
Zora Šarčević 6. Darko Brnada

Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina

1.
Laura Kajgana 7. Ivona Borošić Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina 2.
Mia Kunštović 5. Darko Brnada Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina 3.
Fran Podborkić 5. Darko Brnada Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina 4.
Laura Veseljak 5. Darko Brnada Robotsko spašavanje žrtve 1.
Emanuel Vlašić 5. Darko Brnada Robotsko spašavanje žrtve 2.
Tara Đudarić 6. Miro Matijaš Graditeljstvo 1.
Ana Biondić 6. Miro Matijaš Graditeljstvo 2.

 

Biologija
Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Lorena Matijević 7. Valentina Abramović Andlar 1.
Laura Kajgana 7. Valentina Abramović Andlar 2.
Lea Delić 7. Valentina Abramović Andlar 2.
Doris Blažević 7. Valentina Abramović Andlar 3.

 

Hrvatski jezik
Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Larisa Turk 8. Sanja Kos 1.
Lana Pavlović 8. Diana Kajganić 2.
Andrea Draghia 8. Sanja Kos 3.
Lorena Turk 7. Elena Salaj Potočki 1.

 

Geografija
Učenik/ica Razred Mentor Mjesto
Dorian Turk 5. Ivana Bobinac-Culović 1.
Ema Orlovski 6. Ivana Bobinac-Culović 1.
Zora Šarčević 6. Ivana Bobinac-Culović 1.
Tara Đudarić 6. Ivana Bobinac-Culović 2.
Petra Durbek 7. Ivana Bobinac-Culović 1.
Martina Božiček 7. Ivana Bobinac-Culović 2.
Lara Pavrlišak 7. Ivana Bobinac-Culović 3.
Aurora Del Ponte 7. Ivana Bobinac-Culović 3.
Ivan Jelić 8. Ivana Bobinac-Culović 1.
Ivan Bingula 8. Ivana Bobinac-Culović 2.
Larisa Turk 8. Ivana Bobinac-Culović 3.

 


Školska natjecanja 2018./2019.

Školska godina 2018./2019.

 

 

HRVATSKI JEZIK

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Josipa Bijelić

8.

Kristina Carek

1.

Marija Đudarić

8.

Kristina Carek

2.

Ana Šarčević

8.

Kristina Carek

3.

 

LIKOVNA KULTURA

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Mirna Jančić

6.

Nikola Bartulić

1.

Veronika Filipović

6.

Nikola Bartulić

1.

Lana Pavlović

7.

Nikola Bartulić

1.

Lana Boljevac

8.

Nikola Bartulić

1.

Tea Šebalj

6. Nikola Bartulić 2.

Lana Vujaklija

6. Nikola Bartulić 2.

Helena Lazički

7. Nikola Bartulić 2.

Vanja Plevnik

6. Nikola Bartulić 2.

Lara Pavrlišak

6. Nikola Bartulić 2.

Aurora Del Ponte

6. Nikola Bartulić 2.

Petra Durbek

6. Nikola Bartulić 2.

 

GEOGRAFIJA

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Marko Petrović

6.

Ivana Bobinac-Culović

1.

Doris Blažević

6.

Ivana Bobinac-Culović

2.

Jana Vuksan

6.

Ivana Bobinac-Culović

3.

Lorena Turk

6.

Ivana Bobinac-Culović

4.

Petra Durbek

6. Ivana Bobinac-Culović 5.

Vanja Plevnik

6. Ivana Bobinac-Culović 6.

Lana Vujaklija

6. Ivana Bobinac-Culović 7.

Antonio Blažević

6. Ivana Bobinac-Culović 8.
Martina Božiček 6. Ivana Bobinac-Culović 9.
Ivana Krklec 6. Ivana Bobinac-Culović 10.
Lara Pavrlišak 6. Ivana Bobinac-Culović 10.
Aurora Del Ponte 6. Ivana Bobinac-Culović 11.
Josip Pačarek 6. Ivana Bobinac-Culović 12.
Veronika Filipović 6. Ivana Bobinac-Culović 13.
Ivan Bingula 7. Ivana Bobinac-Culović 1.
Larisa Turk 7. Ivana Bobinac-Culović 2.
Helena Lazički 7. Ivana Bobinac-Culović 3.

 

POVIJEST

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Ivan Bingula

7.

Natalija Budetić

1.

Martina Fofić

7.

Natalija Budetić

2.

Marta Dolenčić

7.

Natalija Budetić

3.

Domagoj Jež

8.

Natalija Budetić

1.

Sara Kolić

8. Natalija Budetić 2.

Dina Jurić

8. Natalija Budetić 3.

Josipa Bijelić

8. Natalija Budetić 4.

Jelena Sučić

8. Natalija Budetić 4.

 

BIOLOGIJA

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Lorena Doželenčić

 

8.

Tamara Đurđević Filipović

1.

Ana Bešker

8.

Tamara Đurđević Filipović

2.

 

KEMIJA

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Ana Bešker

8.

Tatjana Jozefčik

1.

Dina Jurić

8.

Tatjana Jozefčik

2.

 

TEHNIČKA KULTURA

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Kategorija

Ostvareno mjesto

Fran Šimić

5.

Miro Matijaš

Maketarstvo i modelarstvo

1.

Zora Šarčević

5.

Miro Matijaš

Maketarstvo i modelarstvo

2.

Filip Zirdum

5.

Miro Matijaš

Maketarstvo i modelarstvo

3.

Grgur Trdenić

5.

Miro Matijaš

Maketarstvo i modelarstvo

4.

Josip Pačarek

6.

Darko Brnada

Graditeljstvo

1.

Marko Petrović

6.

Darko Brnada

Graditeljstvo

2.

 

 

MATEMATIKA

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Laura Veseljak

4.

Melita Mikulić

1.

Lucija Blažević

4.

Jasminka Bartolić

2.

Noa Stepić

4.

Gordana Brlek

3.

Jona Šklempe Tomaić

4.

Ana Labus

3.

Dino Mesić

4.

Gordana Brlek

4.

Elena Papa

4.

Gordana Brlek

5.

Fran Dijanić

4.

Ana Labus

6.

Fran Šimić

5.

Josipa Blažević

1.

Filip Zirdum

5.

Josipa Blažević

2.

Lucija Markanović

5.

Josipa Blažević

3.

Klara Marton

5.

Josipa Blažević

4.

Zora Šarčević

5.

Josipa Blažević

5.

Marta Parić Ivičić

5.

Josipa Blažević

6.

Luka Klišan

6.

Elvisa Sekulić

1.

Lorena Turk

6.

Elvisa Sekulić

2.

Ivan Bingula

7.

Josipa Blažević

1.

Dorian Znika

7.

Diana Lendvaj

2.

Ivan Jelić

7.

Josipa Blažević

3.

Larisa Turk

7.

Josipa Blažević

4.

Domagoj Jež

8.

Elvisa Sekulić

1.

Maja Ratkajec

8.

Valentina Grden

2.

Jelena Sučić

8.

Valentina Grden

2.

 

INFORMATIKA

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Kategorija

Ostvareno mjesto

Luka Vincar

5.

Zvijezdana Žigolić Južvak

LOGO

1.

Ana Biondić

5.

Zvijezdana Žigolić Južvak

LOGO

2.

Marko Marijan

6.

Zvijezdana Žigolić Južvak

LOGO

1.

Luka Klišan

6.

Zvijezdana Žigolić Južvak

LOGO

2.

Hrvoje Jež

6.

Saša Mijatović

LOGO

3.

Dorian Znika

7.

Zvijezdana Žigolić Južvak

LOGO

1.

 

 

VJERONAUČNA OLIMPIJADA

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Zora Šarčević

5.

Marina Međimurec Čupić

1.

Filip Miletić

5.

Marina Međimurec Čupić

2.

Marta Parićić Ivičić

5.

Marina Međimurec Čupić

3.

Magdalena Kos

5.

Marina Međimurec Čupić

4.

 

NJEMAČKI JEZIK

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Marija Đudarić

8.

Kristina Kardaš

1.

Josipa Bijelić

8.

Kristina Kardaš

2.

Ana Šarčević

8.

Kristina Kardaš

3.

 

 

ENGLESKI JEZIK

Učenik/Učenica

Razred

Mentor

Ostvareno mjesto

Fran Josip Hudjik

8.

Tea Dolenčić

1.

Leon Topolski

8.

Tea Dolenčić

2.

Lukas Merkaš

8.

Tea Dolenčić

3.

Lana Boljevac

8.

Tea Dolenčić

4.

Marijana Filipović

8.

Tea Dolenčić

5.

Sara Kolić

8.

Tea Dolenčić

6.


CERTIFIKAT EKO ŠKOLE

Youtube - Škola za život

Škola na trećem -RN

Jelovnik

s&t tableti
E-škole

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Korisni linkovi

CMS za škole logo
Osnovna škola Zorke Sever / Kolodvorska ulica 36, HR-44317 Popovača / os-zorke-sever.skole.hr / ured@os-zorke-sever.skole.hr
preskoči na navigaciju