Pozvani na županijsku razinu natjecanja

Autor: Zvijezdana Žigolić Južvak, 28. 2. 2024.

Stigli su i preostali pozivi na županijske razine natjecanja.

Na županijsku razinu natjecanja Hrvatske smotre literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva (LiDraNo) upućen je naš digitalni školski list „Zorkić“ čija je glavna urednica Antea Marić, a njezina je mentorica Dragana Čubrilo Bila.

Na županijsku razinu natjecanja iz povijesti pozvane su učenice Marija Pavličević i Antea Marić, a njihova je mentorica Natalija Budetić.

Na županijsku razinu natjecanja iz geografije pozvane su učenice Katja Horvatin i Iva Pavličević, a njihova je mentorica Ivana Bobinac-Culović.

Na županijsku razinu natjecanja/izložbe učenika osnovnih i srednjih škola u području vizualnih umjetnosti i dizajna (natjecanje iz likovne kulture) plasirali su se učenici Nicol Likar Kolouch, Lea Belinić i Josip Glešić, a njihov je mentor Nikola Bartulić. Nicol Likar Kolouch upućena je i na državnu razinu natjecanja.

Na županijsku razinu natjecanja iz hrvatskoga jezika stigli su pozivi za učenice Anteu Marić i Paulu Tomljenović, a njihova je mentorica Sanja Kos.

Na županijsku razinu natjecanja iz vjeronauka – „Vjeronaučna olimpijada“ plasirala se ekipa koju čine Marko Marić, Lukas Bošnjak, Arijan Kutleša i Vedran Djak, a njihovi su mentori Marina Međimurec Ćupić i Jurica Nikolić.

Na 66. Županijsko natjecanje mladih tehničara plasirali su se učenici Dora Antolić (kategorija „Fotografija“), Josipa Pavličević (kategorija „Graditeljstvo“), Katarina Šklempe (kategorija „Maketarstvo i modelarstvo“), Mijo Šklempe (kategorija „Obrada materijala“) i Lucas Lopar (kategorija „Robotsko spašavanje žrtve“). Njihovi su mentori Davor Babić i Darko Brnada.

Sretno svim natjecateljima i njihovim mentorima na sljedećoj razini natjecanja!