„Božić u Zorki“

Autor: Dragana Čubrilo Bila, 23. 12. 2023.

20. prosinca 2023. godine se u predvorju naše škole održala priredba pod nazivom „Božić u Zorki“. Učenici, učitelji i djelatnici su se danima pripremali kako bi publici prikazali božićnu čaroliju koja se proširila cijelom školom. U sklopu priredbe su sudjelovali učenici koji pohađaju izvannastavne aktivnosti naše škole, a Učenička zadruga „Zora“ je sa svojim voditeljicama sekcija imala štand s raznolikim božićnim rukotvorinama.

Na priredbi, obogaćenoj različitim glazbenim, plesnim i dramskim izvedbama, sudjelovali su učitelji te učenici iz matične i područnih škola. Svi su bili oduševljeni i učenicima posebnih odjela koji su doprinijeli božićnome ugođaju svojim krasnoslovima. Priredbi su, osim roditelja učenika, nazočili i gosti: zamjenik župana Sisačko-moslavačke županije Mihael Jurić, gradonačelnik Grada Popovače Josip Mišković, zamjenik gradonačelnika Lovro Miklaužić, predstojnica Katehetskoga ureda Sisačke biskupije sestra Smilja Čirko, župnik Župe Voloder Marijan Štingl, predsjednik Gradskoga vijeća Grada Popovače Saša Jagarčec, ravnateljica Dječjega vrtića Popovača Andreja Zeman, ravnateljica Gradske knjižnice i čitaonice Popovača Ivana Vlašić, predstavnici Neuropsihijatrijske bolnice „Dr. Ivan Barbot" Danijela Čukelj, Mirela Rusan i  Domagoj Malekinušić te članovi Školskoga odbora Antonija Zohar, Josipa Blažević, Kristina Kardaš, Ivana Faletar Horvatić, Antonija Dolenčić, Petra Antoliš i Mario Špoljarić. Nazočnima su se obratili ravnateljica Zvjezdana Martinec, gradonačelnik Josip Mišković i zamjenik župana Mihael Jurić.

Svi su pohvalili rad učenika, učitelja i djelatnika škole te im poželjeli blagoslovljen Božić i sretnu novu godinu.

„Cijeniti mir i dobru volju, imati u sebi obilje milosti, to je pravi duh Božića.“

Calvin Coolidge

Fotografije preuzete sa https://www.facebook.com/sisacko.moslavacka/photos_by

Galerija - Foto video studio "Tušek":

Galerija fotografija: