Odlazak osmaša

Autor: Zvijezdana Žigolić Južvak, 24. 6. 2019.

Na zadnji dan nastave 14. lipnja 2019. godine u dvorani naše škole oprostili smo se od naših osmaša.

Na početku programa sve nas je pozdravila ravnateljica Zvjezdana Martinec.

U svom je govoru zahvalila svim kolegama učiteljima koji su ove godine vrijedno radili i pripremali učenike za natjecanja. Najuspješniji učenici, koji su našu školu predstavljali na državnim natjecanjima, dobili su prigodan poklon. Također,  ravnateljica je pohvalila učenike koji su se u ovoj školskoj godini osobito istaknuli svojim radom, zalaganjem, marljivošću i pristojnim ponašanjem te su i oni nagrađeni.

Nakon uručivanja nagrada, prozvani su svi učenici osmih razreda s njihovim razrednicama. Ravnateljica im se obratila riječima zahvalnosti i potpore.

Učenik 8.c Tin Cindrić zajedno je s vjeroučiteljicom Marinom Međimurec Čupić i učiteljem Informatike Sašom Mijatović izradio prigodan film o ovoj generaciji osmaša. Zajednički smo ga pogledali uz smijeh, ali i suze. Na kraju, u ime svih osmaša obratila nam se učenica 8.b Paola Grediček i u dirljivom govoru oprostila se od svoje generacije.

Uz ples, pjesmu, zagrljaje i suze oprostili smo se od generacije osmaša 2018./2019. godine.

Dragi naši osmaši, vi ste prvi osmaši naše škole i na to smo izuzetno ponosni. Iako smo se družili samo jednu školsku godinu, rado ćemo vas se sjećati. Želimo da vam se ostvare sve vaše želje, da se obrazujete za posao koji želite raditi, ali i ono najvažnije, želimo da postanete dobre, marljive, uspješne i odgovorne osobe.

vaši učitelji Osnovne škole Zorke Sever