Zadnji nastavni dan

Autor: Zvijezdana Žigolić Južvak, 7. 7. 2023.

21. lipnja 2023. godine obilježili smo zadnji dan nastave u školskoj dvorani. Na početku programa pozdravila nas je zamjenica ravnateljice Maja Rosavec i zahvalila svima na radu i suradnji. Zamjenica je ovom prilikom nagradila učenike i njihove mentore koji su postigli uspjeh na državnim natjecanjima. Kasnije se programu pridružila ravnateljica škole Zvjezdana Martinec. Zahvalila je učenicima, učiteljima i svim djelatnicima škole na još jednoj uspješnoj nastavnoj godini. Posebno je zahvalila učenicima osmih razreda naglasivši kako su oni i dalje predstavnici naše škole. Potom su svoje riječi oproštaja uputili i naši učenici. Tea Senfner (8. a), Maja Marija Mišković i Emanuel Vlašić (8. b) te Nataša Marković (8. c) pročitali su govore te se oprostili od učitelja i razrednika u ime svojih razreda.

Govori spomenutih učenika bili su puni emocija, lijepih riječi, humora i uspomena. Također, oprostili su se i učenici osmih razreda posebnih odjela sa svojom učiteljicom Dijanom. Nakon oproštajnih govora, učenici su izazvali svoje učitelje na zanimljiv kviz u kojem su pobijedili učenici.  Svečani smo program priveli kraju pogledavši film o osmim razredima od kojih su se oprostili i njihovi razrednici te ravnateljica. Učenici su proveli vrijeme u druženju, plesu i opraštanju od svojih prijatelja i učitelja nakon gledanja filma.

Pred našim je, sada već bivšim učenicima, zanimljivo i uzbudljivo razdoblje života, izbora srednje škole i daljnjega školovanja. Želimo im sreću i uspjeh!

Galeriju fotografija oproštaja s osmim razredima pogledajte putem poveznice:

Također, ovaj je dan bio poseban i za učenike četvrtih razreda koji su se nakon četiri godine oprostili od svojih učiteljica. Učenici su se potrudili oko iznenađenja za njih te oprostili prigodnim govorima, pjesmom i plesom. Učiteljice su bile posebno emotivne i poželjele im  sreću u novim jesenskim avanturama.

Galeriju fotografija oproštaja s učenicima četvrtih razreda pogledajte putem poveznice:

Video: