POGLED U PLAVO dolazi u Grad Popovaču

Autor: Zvijezdana Žigolić Južvak, 13. 6. 2019.

Pozivamo sve učenike Osnovne škole Zorke Sever na besplatna probna ronjenja tijekom dva dana pod punom ronilačkom opremom uz sigurnost instruktora ronjenja.

Projekt Pogled u plavo koji ima za cilj promovirati Hrvatsku kroz ronjenje, ljepote hrvatskog podmorja i ponude u ronjenju, a jedini je hrvatski ronilački projekt koji spaja sigurnost u ronjenju, promociju, edukaciju, ekologiju te podvodnu izložbu ovaj vikend dolazi u Grad Popovaču.

15. i 16. lipanj 2019. godine
Trg 2

U organizaciji Grada Popovače, Turističke zajednice grada Popovače i Agencije Promocija ronjenja, Pogled u plavo nastupiti će na Trgu 2 u Popovači 15. i 16. lipnja 2019. godine.

Svi posjetitelji imati će jedinstvenu priliku tijekom dva dana upoznati čari, vještine i tehnike ronjenja 15. lipnja 2019. god. u periodu od 10:00h do 22:00h dok se besplatna probna ronjenja nastavljaju i 16. lipnja 2019. god. od 10:00h do 18:00h na Trgu 2.

Na svoj već prepoznatljiv i atraktivan način, u montažom bazenu promjera 10 metara i dubine 1 metar, instruktori ronjenja Nemo-Adria Rescue Teama koji su ujedno i članovi volonteri Specijalističke ronilačke postrojbe za spašavanje iz vode pri Uredu za upravljanje u hitnim situacijama Grada Zagreba bit će na raspolaganju svim građanima i posjetiteljima Grada Popovače koji žele isprobati i osjetiti čari ronjenja s ronilačkom opremom te uz osnovnu poduku iz ronjenja omogućiti im prvi zaron.

Kroz projekt Pogled u plavo Grad Popovača i Turistička zajednica grada Popovače omogućili su svim zainteresiranim posjetiteljima manifestacije da besplatno zarone pod punom ronilačkom opremom uz stručno vodstvo instruktora ronjenja i na unutarnjim stranicama bazena pogledaju podvodnu izložbu fotografija poznatog hrvatskog podvodnog fotografa Marjana Radovića.

Za ugodno ronjenje uz glazbenu podršku pobrinula se stručna služba ZAMP koji su se također pridružili projektu.

Manifestacija se odvija pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma Republike Hrvatske.

Budite i Vi dio Pogleda u plavo

i zaronite s nama u Popovači!

Kontakt osoba:                                                                                  POGLED U PLAVO
Andreja Vedrina, dipl.oec.
Voditeljica projekta Pogled u plavo