Poluzavršno natjecanje skupine Zapad u Mini nogometu za djevojčice 5. i 6. razreda

Autor: Dragana Čubrilo Bila, 27. 5. 2022.

U organizaciji Školskog sportskog saveza Sisačko-moslavačke županije na igralištu Sportskog nogometnog kluba Moslavac u Popovači, 20. svibnja 2022. godine, s početkom u 11:00 odigralo se poluzavršno natjecanje u Mini nogometu.

Osnovna škola Zorke Sever je bila domaćin natjecanja. Otvorenje natjecanja započelo je himnom naše domovine koju je izveo vjeroučitelj Antonijo Boškić.

Pozdravne riječi natjecateljicama uputili su predsjednik ŠSS SMŽ Josip Šimunović, zamjenik gradonačelnika Grada Popovača Lovro Miklaužić i ravnateljica Osnovne škole Zorke Sever Zvjezdana Martinec. Natjecanje je prigodno otvorila izaslanica župana Sisačko-moslavačķe županije Sonja Čatić, privremena pročelnica Upravnog odjel za obrazovanje, kulturu, šport, mlade i civilno društvo.
Sudjelovale su djevojčice iz: Istarske županije - ŠSD PINGUENTE, OŠ Vazmoslava Gržalja Buzet, Zagrebačke županije - ŠSD SUTLA, OŠ Ivana Perkovca Šenkovec i Sisačko-moslavačke županije - ŠSD NOVSKA OŠ Novska.
Najbolje su bile djevojčice iz Novske koje su se plasirale na Državno prvenstvo koje će se održati u Vinkovcima.
Konačni poredak:
1. ŠSD NOVSKA - Sisačko-moslavačka županija
2. ŠSD PINGUENTE - Istarska županija
3. ŠSD SUTLA - Zagrebačka županija
Djevojčicama iz Novske, predstavnicama naše Županije želimo puno uspjeha na Državnom prvenstvu!

fotografije preuzete s https://hr-hr.facebook.com/skolski.sportski.smz/