Svečanost podjele svjedodžbi za učenike 8. razreda

Autor: Zvijezdana Žigolić Južvak, 5. 7. 2024.

Svečanost podjele svjedodžbi za učenike 8. razreda naše škole koja je održana 3. srpnja 2024. godine, bila je događaj koji će ostati u trajnom sjećanju, kako učenicima tako i njihovim roditeljima. Zvuci himne u izvedbi talentiranih učenica Matee Tomljenović i Nike Slovic, uz potporu učiteljice Anite Novaković i vjeroučitelja Antonija Boškića, svečano su označili početak programa. Ravnateljica škole Zvjezdana Martinec obratila se prisutnima ističući ponos i zadovoljstvo postignućima učenika te im zaželjela mnogo uspjeha u budućnosti.

Predsjednica Vijeća roditelja Ivana Faletar Horvatić je uputila čestitke i dobre želje učenicima naglašavajući važnost učitelja naše škole u odgoju i obrazovanju djece. Razrednice i predstavnici razreda Iva Pavličević, Karmen Martinović i Marko Peštaj su se oprostili od svojih razreda dijeleći anegdote i uspomene koje su obilježile njihovo školovanje.

Dvadeset je učenika osmih razreda nagrađeno za odličan uspjeh i uzorno vladanje, što je bila kruna njihovoga osmogodišnjeg obrazovanja.

Poseban je dio programa bio posvećen učenicima. Pod vodstvom učiteljice Novaković izveli su pjesmu „Sve će biti u redu", a vjeroučitelj Boškić je svojom dirljivom izvedbom pjesme „Galeb i ja" dodatno upotpunio i obogatio program.

Nakon službenoga dijela, uslijedilo je druženje tijekom kojeg su učenici i učitelji imali priliku za opušten razgovor, smijeh i ples uz ukusne poslastice. Ovaj je dan bio proslava postignuća naših učenika, ali i prilika za zahvalu svim učiteljima i djelatnicima škole koji su doprinijeli njihovom obrazovanju.

Za kraj, želimo našim dragim osmašima puno sreće i uspjeha na njihovom daljnjem životnom putu. Neka ih prati snaga i odlučnost u prevladavanju izazova koji ih očekuju, a uspomene na školske dane neka budu podsjetnik na vrijeme provedeno u učenju i prijateljstvu. Ponosni smo na vas i uvijek ćemo biti tu kako bismo bili potpora u svim vašim budućim pothvatima!

Galerija fotografija:

« Rujan 2024 »