Posjet predstavnika tvrtke „Eko Moslavina d. o. o.“

Autor: Mima Juračak, 22. 10. 2021.

U petak, 22. listopada 2021. godine, posjetili su nas predstavnici tvrtke „Eko Moslavina d. o. o.“, gospođa Renata Bolarić, gospodin Tomislav Krznarić te gospodin Marko Odak, s ciljem educiranja učenika drugog razreda matične škole o vrstama zbrinjavanja različitih vrsta otpada.

Učenici su sa zanimanjem sudjelovali u razgovoru s gostima, a najljepše iznenađenje uslijedilo je za vrijeme praktičnog zadatka – učenici su trebali pravilno razvrstati „otpad“, i to iz velike vreće u pripadajuće spremnike, no unutar vreće neprestano su pronalazili darove koje su naši gosti namjerno postavili kako bi izmamili dječje osmijehe.

Naši učenici s predavanja su otišli veseli i puni novih znanja, kao i opskrbljeni slatkišima i sokovima.

Naša škola od danas je, zahvaljujući projektu tvrtke „Eko Moslavina d. o. o.“, bogatija za 4 spremnika za razvrstavanje otpada, koje smo postavili na mjesta pored kojih učenici često prolaze, kako bismo doprinijeli kulturi razvrstavanja otpada u našoj školi.

Zahvaljujemo našim gostima na vrijednom poklonu, kao i na edukaciji koju su održali našim učenicima. Radujemo se novim ekološkim aktivnostima u našoj školi i nadamo se kako će naši učenici vrijedno razvrstavati otpad na pravilan način i doprinositi očuvanju čistog okoliša.

Fotografije s druženja pogledajte u privitku:

CERTIFIKAT "AI ŠKOLA"

« Prosinac 2021 »