Oproštaj s učenicima osmih razreda

Autor: Mima Juračak, 6. 7. 2021.

U ponedjeljak 1. srpnja 2021. godine, u 17:00, svečanom dodjelom svjedodžbi oprostili smo se od učenika osmih razreda. Svečanoj priredbi nazočili su ravnateljica, knjižničarka, razrednice 8. razreda, učitelji Razrednog vijeća, predsjednik Vijeća roditelja, gospodin Danijel Sučija te učenici i njihovi roditelji.

Svečani program započeo je himnom koju je izveo vjeroučitelj Antonijo Boškić. Svima prisutnima obratila se ravnateljica naše škole Zvjezdana Martinec te je, sada već bivšim učenicima Osnovne škole Zorke Sever, poželjela sretnu budućnost. Pozdravnim se govorom učenica 8. b razreda, Martina Božiček, zahvalila svima onima koji su ih pratili kroz njihovih osam godina osnovnoškolskog obrazovanja. Program je obogatio i glazbeni dio – nastupile su učenice naše škole: Katrin Martinović (7.c, na violini), Ana Vlašić, (7. b,  na klavijaturama) i Helena Hospođuk (6. b, na klavijaturama). Razrednice Natalija Budetić, Ivana Bobinac-Culović i Valentina Abramović Andlar prozvale su svoje učenike i uručile im svjedodžbe. Učiteljsko vijeće nagradilo je učenike koji  su svih osam godina prošli s odličnim uspjehom (5,0), a nagrade su omogućile izdavačke kuće Alfa, Profil Klett i Školska knjiga.

Kraj svečane dodjele završio je izvedbom pjesme Zlatne godine. Pjesmu su zajednički izveli Nikolina Marki (vokal, učenica 8. b razreda) i učitelj likovne kulture Nikola Bartulić (glazbena pratnja na gitari).

Ovim se putem zahvaljujemo svim roditeljima na ostvarenoj suradnji tijekom osmogodišnjeg školovanja naših učenika. Čestitamo svim učenicima osmih razreda na njihovom uspješno završenom osnovnoškolskom obrazovanju. Od srca vam želimo zahvaliti na svemu što smo doživjeli s vama.

Gdje god vas budućnost odvede, znajte da vam želimo mnogo sreće, zdravlja, uspjeha i mudrosti u donošenju dobrih i kvalitetnih odluka. Budite hrabri te širite duh suosjećanja i poniznosti. Želimo vam sve najbolje u sljedećoj fazi vašeg obrazovanja!

Fotogaleriju događaja pogledajte putem poveznice:

« Ožujak 2024 »