Obavijest o povratu udžbenika

Autor: Zvijezdana Žigolić Južvak, 23. 6. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici, obavještavamo Vas da će povrat udžbenika biti organiziran 25. i 26. lipnja (četvrtak i petak). Točno vrijeme povrata javit će Vam razrednici za svaki pojedinačni razred. Isti dan možete preuzeti i materijale za predmete Likovna kultura, Fizika i Tehnička kultura (mapu i radne kutije), kao i vratiti ključiće učeničkih ormarića. Pri povratu udžbenika nužno je prisustvo roditelja zbog potpisa pri preuzimanju.

Obavezno je vratiti sljedeće udžbenike:

1. razred - Vjeronauk
  2. razred - ne treba vratiti udžbenike jer nisu ponovno iskoristivi
  3. razred - ne treba vratiti udžbenike jer nisu ponovno iskoristivi
  4. razred - Hrvatski jezik, Priroda i društvo, Glazbena kultura, Vjeronauk, Njemački jezik
  5. razred - Hrvatski jezik, Matematika, Priroda, Geografija, Povijest, Glazbena kultura, Likovna kultura, Tehnička kultura, Informatika, Vjeronauk, Njemački jezik
  6. razred - ne treba vratiti udžbenike jer nisu ponovno iskoristivi
  7. razred - Geografija, Biologija, Fizika, Kemija
  8. razred - Hrvatski jezik, Matematika, Geografija, Povijest, Glazbena kultura, Likovna kultura, Tehnička kultura, Vjeronauk, Informatika, Njemački jezik.

Udžbenike koji nisu navedeni nije potrebno vratiti.

Učenici koji se školuju po prilagođenom programu ne vraćaju udžbenike za prilagođeni program, ali vraćaju druge udžbenike s popisa koje posjeduju.